O Nas

 

      Nasz Fitness Club jest miejscem przeznaczonym dla wszystkich Pań, które pragną zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, świetnym wyglądem i dobrym samopoczuciem. Ze względu na to, że nasz klub jest przeznaczony tylko dla kobiet, staramy się by dla każdej z odwiedzających nas Pań był on azylem.  Miejscem, gdzie można zadbać o swoje zdrowie a także miejscem towarzyskich spotkań, dzięki którym Kobiety mogą zapomnieć o szarości dnia codziennego, monotonii i stresie. Miejscem, w którym cała kadra, pragnąc spełnić oczekiwania naszych klientek, dzieli się wieloletnią wiedzą oraz doświadczeniem instruktorskim i trenerskim.

STREFA KOBIET to więcej niż klub fitness, to nasza praca i pasja – część naszego życia!

 
 

Fitness Club STREFA KOBIET powstał w 2009 roku. Od tego czasu znacząco zmienił się nasz kształt i wizerunek. Oddajemy do dyspozycji Pań w całości wentylowany, klimatyzowany, nowoczesny i starannie zaprojektowany obiekt. Znajdziecie w nim dwie strefy – fitness i urody. Pierwsza z nich, strefa fitness, składa się z dwóch sal – siłowni i sali do zajęć grupowych. Nasza siłownia wyposażona jest w maszyny renomowanych firm Technogym oraz Master Sport. To tutaj pracujemy nad wzmocnieniem i rzeźbą ciała, a na sprzęcie aerobowym poprawiamy kondycję i zwiększamy wydolność fizyczną naszego organizmu. Druga sala, sala fitness, posiada profesjonalne akcesoria do treningów, takie jak maty, stepy, sztangi, piłki Body Ball, easyball, tubingi, taśmy, hantle i obciążniki na nogi i ręce. Na niej odbywają się różnorodne zajęcia grupowe, do których zaliczamy treningi wzmacniające, choreograficzne, cardio i prozdrowotne. Dzięki tak szerokiej ofercie, każda z Pań, będzie mogła znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcia, w zależności od indywidualnych upodobań, wieku, możliwości fizycznych, tempa i celu ćwiczeń. W swojej ofercie posiadamy również zajęcia z aqua aerobiku, które odbywaja się na basenie MOSiR we Włodawie. Nasi instruktorzy to certyfikowani specjaliści, którzy posiadają szereg kompetencji w zakresie treningu oraz indywidualnej pracy z Klientem. Praca jest dla nich jednocześnie pasją i sposobem na życie.
 
Drugą część, strefę urody, stanowi gabinet kosmetyczny i gabinet masażu. Gabinet kosmetyczny Strefy Kobiet stworzony został z myślą o osobach, które chcą zadbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze. Oferujemy profesjonalne zabiegi dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającycj Klientów. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach. Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ponadto nasz gabinet posiada własny autoklaw medyczny, dzięki któremu gwarantujemy naszym Klientom stuprocentowe bezpieczeństwo i prawidłową sterylizację używanych narzędzi. Sterylizacja w autoklawie to jedyny i skuteczny sposób na właściwe, czyli higieniczne przygotowanie narzędzi do zabiegu. Mamy nadzieję, że nasza troska o atmosferę i profesjonalna praca całej kadry spowoduje, że czas spędzony w Klubie STREFA KOBIET będzie dawał Paniom dużo przyjemności i satysfakcji.
Informujemy o uzyskaniu Subwencji Finansowej i wskazujemy że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.
 
Copyright ©2017 Agnieszka Florek. flobit@op.pl, All Rights Reserved.