Bandaże Arosha

 
Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Te profesjonalne produkty tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących CELLULIT, przyśpieszających spalanie tkanki tłuszczowej, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.
Kluczowym produktem pielęgnacji Arosha są bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo wnikają w głąb skóry. Formuły aktywnych składników bandaży są tak dobrane by stworzyć najskuteczniejsze  programy zabiegowe o właściwościach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, drenujących, ujędrniających i nawilżających.
W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni zestaw do przeprowadzenia terapii.
Terapia składa się z 8 zabiegów wykonywanych 1 lub 2 razy w tygodniu. Każdy zabieg składa się z 4 etapów:

1. Peeling szczotką Arosha i kwasem glikolowym – zastosowane bezpośrednio przed aplikacją aktywnych składników, znacząco zwiększa ich absorpcję.
2. Wmasowanie ampułki z aktywnymi składnikami.
3. Bandażowanie  jednorazowymi bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami  na 30 min.
4. Zdjęcie bandaży i wmasowanie odpowiedniego kremu.
 
Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Bandaż nie uciska skóry i zapewnia jedynie kontrolowaną kompresję. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło, dzięki czemu zabieg nie odwadnia skóry. Jest bezpieczny nawet dla osób z problemami naczyniowymi.
 
Informujemy o uzyskaniu Subwencji Finansowej i wskazujemy że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.
 
Copyright ©2017 Agnieszka Florek. flobit@op.pl, All Rights Reserved.