Trening Personalny

 
Jest formą treningu „jeden na jeden”. Są to indywidualne zajęcia pod okiem trenera osobistego, który tworzy program treningowy specjalnie dopasowany do potrzeb i możliwości ćwiczącego, a także ustala zasady prawidłowego odżywiania i suplementacji. Jest on przeznaczony dla każdego – niezależnie od wieku, indywidualnych możliwości i potrzeb treningowych. Pozwala całkowicie skupić się na oczekiwaniach i potrzebach osoby trenującej, aby osiągnąć najlepsze efekty w optymalnym krótkim czasie.
 
Trening personalny pozwala tworzyć indywidualne, „szyte na miarę” rozwiązania. Dzięki nim można wyznaczyć najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych efektów treningowych, a w tym przede wszystkim modelowanie idealnej sylwetki, poprawę kondycji, profilaktykę zdrowotną czy poprawę wyników sportowych. Dodatkowo, idealnie dopasowany plan treningowy pozwala czerpać dużo radości i zabawy z podejmowanej aktywności fizycznej, uczy świadomości ciała oraz dodaje energii życiowej i redukuje efekty codziennego stresu.
 
Twój Osobisty Trener Fitness Klubu Strefa Kobiet umożliwi Ci:
1. dobór specjalnych treningów i planów żywieniowych w celu osiągnięcia wymarzonego efektu w jak  najkrótszym czasie,
2. maksymalne wykorzystanie treningu poprzez uwzględnienie poziomu ogólnej sprawności i kondycji ćwiczącego, a przez to zagwarantowanie bezpiecznego programu treningowego,
3. ułożenie miesięcznego planu treningowego z wykorzystaniem wszystkich lubianych przez Ciebie form aktywności fizycznej, w tym ćwiczeń ukierunkowanych na:
           - kształtowanie sylwetki,
           - redukcję tkanki tłuszczowej,
           - ujędrnianie i modelowanie ciała,
 4. indywidualne podejście, bez względu na cele treningowe.
Informujemy o uzyskaniu Subwencji Finansowej i wskazujemy że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.
 
Copyright ©2017 Agnieszka Florek. flobit@op.pl, All Rights Reserved.