Zajęcia Grupowe

 
 
TRAMPOLINY – to innowacyjny trening na jednoosobowej trampolinie, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę, przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Jest to trening aerobowy, który skupia się głownie na spalaniu tkanki tłuszczowej, jednak zawiera w sobie elementy treningu wzmacniającego. Dlatego też jest idealny dla osób chcących zgubić nadmierną masę ciała. Mimo wysokiej intensywności nie obciąża stawów oraz kręgosłupa. Chcesz pozbyć się stresu, poczuć falę endorfin, wymodelować sylwetkę i spalić tkankę tłuszczową – te zajęcia są właśnie dla Ciebie.
 
 
ABT – forma aerobiku wzmacniająca i kształtujące dolne partie mięśniowe: brzuch, uda , pośladki. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, a część główna składa się ze statycznych ćwiczeń o średnim zakresie ruchu oraz dużej liczbie powtórzeń. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach, koncentrując się na dolnych partiach ciała - intensywnie modelując je, wyszczuplając i ujędrniając. Trening dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
 
 
 
TBC - zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające kondycję fizyczną: obejmują kompleksowy zestaw ćwiczeń bez lub z użyciem przyborów (stepy, hantle, tubingi, taśmy, piłki, itp.). W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, bez względu na wiek i wydolność fizyczną.
 
 
 
PŁASKI BRZUCH – zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha, grzbietu oraz rozciągające ciało. Idealne dla osób z wadami postawy oraz tych które mają siedzący tryb pracy. Trening posiada rozgrzewkę aerobową, oraz część wzmacniającą wyszczególnione partie ciała. Do treningu mogą być używane przyrządy fitness. Trening dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
 
 
 
SZTANGI – trening wytrzymałościowo-siłowy wykonywany z użyciem sztangi, o zróżnicowanym ciężarze, w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego. Celem tych zajęć jest redukcja tkanki tłuszczowej, na rzecz uzyskania zarysu mięśnia, bez widocznego ich zwiększenia, oraz ujędrnienie i wyszczuplenie sylwetki.
 
 
 
AEROBIK SPALANIE - zajęcia aerobowe, o średniej intensywności, ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, oparte na podstawowych krokach aerobiku i prostych krokach tanecznych. Trening ten jest bardzo korzystny dla całego organizmu — poprawia kondycję i koordynację ruchową, zwiększa wydolność, redukuje tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii oraz pozytywnie wpływa na ogólną sprawność organizmu. Na zajęciach dominują układy choreograficzne, a ćwiczenia odbywają się w rytm energetycznej muzyki. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
 
 
 
LATINO - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Latino jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w wyśmienite samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, oparte na podstawowych elementach fitness, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich, nie zależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie.
 
 
 
INTERWAŁ TRENING - są to zajęcia wykorzystujące zamiennie różne tempo muzyki. Część dynamiczna nastawiona jest na maksymalne rozgrzanie ciała oraz podniesienie tętna w celu rozpoczęcia procesu spalania. Część wolna skoncentrowana jest na kształtowaniu poszczególnych partii mięśniowych (takich jak: uda, pośladki, brzuch, plecy, ramiona). Przeplatanie się dwóch różnych prędkości powoduje, że proces spalania utrzymany jest przez cały czas trwania zajęć. Celem tego treningu jest jak największe pobudzenie organizmu do przyspieszenia metabolizmu, który zwiększy swoje zapotrzebowanie w procesach przemiany materii, redukując tym samym tkankę tłuszczową oraz co najważniejsze wpłynie korzystnie na nieodkładanie się rezerw tłuszczowych pod wpływem ogromnego wysiłku. Zajęcia dla osób zaawansowanych.
 
 
 
AEROBOX - to zajęcia, które łączą w sobie klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki, takimi jak karate, boks czy kickboxing. Rozwijają kondycję i wytrzymałość siłową, zwiększają dynamikę, szybkość i równowagę! Trening opiera się na połączeniu siły, elastyczności i gibkości. Aerobox modeluje sylwetkę, pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej, wysmukla i ujędrnia ciało! Zajęcia te są odreagowaniem stresu i rozładowaniem negatywnych emocji oraz zastrzykiem pozytywnej energii dla całego organizmu. Zajęcia odbywają się w rytm szybkiej muzyki, dlatego niezbędne jest wyczucie rytmu i wytrzymałość. Ze względu na dużą intensywność treningi polecane są osobom, które ćwiczyły wcześniej np. fitness i posiadają dobrą kondycję.
 
 
 
STEP & SHAPE - dynamiczne, pełne ekspresji zajęcia z wykorzystaniem stepu, składające się z części choreograficznej oraz bardzo efektywnych ćwiczeń wzmacniających . Jest to doskonały trening wytrzymałościowy, poprawiający kondycję fizyczną i koordynację ruchową, wzmacniający wszystkie partie mięśniowe, przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych.
 
 
 
CELLU STOP – trening ujędrniający całe ciało, wzmacniający i kształtujący wszystkie grupy mięśniowe, a szczególnie te, które są narażone na odkładanie tkanki tłuszczowej, przyczyniającej się do powstawania celulitu (ramiona, pośladki, uda, brzuch).
 
 
 
FIT EXPRESS - krótkie i intensywne zajęcia mające na celu modelowanie, wyszczuplanie i wzmacnianie całego ciała. Zajęcia trwają tylko 30 minut, ale maksymalnie angażują wszystkie grupy mięśniowe, a w szczególności mięśnie tułowia i brzucha.
 
 
PILATES – system ćwiczeń obejmujący harmonijną współpracę umysłu i ciała, skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę. Trening aktywizuje szczególnie mięśnie głębokie kręgosłupa, które w typowej aktywności ruchowej pracują w ograniczonym zakresie. Uczy prawidłowej postawy ciała, koryguje technikę poruszania się. Ćwiczenia wykonuje się wolno z celowym zaznaczeniem świadomości każdego ruchu . Świetny sposób na wyciszenie się, wzmocnienie i wydłużenie mięśni. Polecany dla osób, które uwielbiają trening mentalny, oraz mających problemy z kręgosłupem. Jest to także świetny trening po dłuższej przerwie, w tym także kobiet, które niedawno urodziły.
 
 
 
PILATES PIŁKI- ćwiczenia z piłką Body Ball, które kształtują sylwetkę, wzmacniają wytrzymałość całego organizmu, trenują równowagę, koordynacje i gibkość. Doskonale wzmacniają mięśnie kręgosłupa i pomagają w przywróceniu prawidłowej postawy ciała. Dodatkowo taka gimnastyka jest bardzo przyjemna, pomaga pozbyć się napięcia mięśniowego, przez co jest świetnym sposobem relaksacyjnym. Celem tych zajęć jest przeciwdziałanie zaburzeniom funkcjonowania aparatu ruchu, szkolenie sensoryki, wzmocnienie osłabionych mięśni oraz poprawa koordynacji. Ćwiczenia są oparte na zasadach treningu funkcjonalnego.
 
 
 
STRETCHING (rozciąganie) - lekcja poświęcona rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych, prowadzona przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Dzięki regularnemu rozciąganiu ciało staje się bardziej elastyczne i przygotowane do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach, zwiększa się ruchomość stawów. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy. Zajęcia dla wszystkich.
 
 
ZDROWY KRĘGOSŁUP - to trening nastawiony na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa oraz kształtowanie wyprostowanej, aktywnej sylwetki. To także poprawa ruchomości kręgosłupa w jego poszczególnych odcinkach, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, redukcja przykurczy mięśniowych i kształtowanie postaw przyjaznych kręgosłupowi.
 
 
Informujemy o uzyskaniu Subwencji Finansowej i wskazujemy że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.
 
Copyright ©2017 Agnieszka Florek. flobit@op.pl, All Rights Reserved.